W pierwszy dzień ferii zimowych 19 stycznia - Służba Liturgiczna naszej Parafii, w liczbie 51 uczestników udała się na wycieczkę do Wrocławia.

Dzień rozpoczęliśmy od wspólnej Mszy Świętej w Bazylice o godz. 7.00 rano, podczas której modliliśmy się za Wszystkich Ministrantów, którzy pełną służbę przy Ołtarzu zarówno w Bazylice Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie jak i również w Kościele filialnym p.w. Św. Wawrzyńca w Krzeszówku.

 

Głównym punktem naszego wyjazdu był Aquapark, w którym mogliśmy dowoli korzystać z atrakcji wodnych tego miejsca. Najbardziej wspominanymi atrakcjami były zjeżdżalnie, jacuzzi oraz morska fala.

Po pięciogodzinnym pobycie na basenie, oczywiście przyszedł czas na posiłek, który zjedliśmy w Restauracji Pizza Hut na Bielanach Wrocławskich. Mieliśmy okazję uczestniczyć w tzw. „Festiwalu Pizzy” podczas którego, każdy mógł spróbować wszystkich rodzajów pizzy.

Gdy już wszyscy prawie popękali od jedzenia pizzy postanowiliśmy zakończyć naszą biesiadę i pełni radości wrócić do Krzeszowa.

Bardzo Serdecznie jako opiekun Ministrantów dziękuję Wszystkim za piękny wyjazd i dobrą zabawę. Dziękuję Opiekunom, którzy pomagali w czasie tego wyjazdu. Szczególne zaś podziękowania, kierujemy w stronę Ks. Proboszcza Mariana Kopko oraz Wszystkim ludziom dobrej woli, za wsparcie naszego wyjazdu.

   Wszystkim za Wszystko Serdeczne Bóg Zapłać!

                                            Ks. Mateusz Rycek