W niedzielę Trójcy Przenajświętszej w parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie przeżywaliśmy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci naszej parafii. Poniżej przedstawiamy Państwu artykuł Ks. Marka Dziewieckiego na temat tej ważnej w życiu każdego z nas uroczystości. Zapraszamy do lektury oraz do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

galeria zdjęć

galeria zdjęć - czadrow.pl

Czytaj więcej...

Zapraszamy do wysłuchania wielkopostnych kazań rekolekcyjnych ks. prałata Franciszka Gocha - proboszcza parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie

Kazanie z dnia 19 marca 2018 r.:

Kazanie z dnia 20 marca 2018 r.:

Czytaj więcej...

Poniedziałek 8 stycznia 2018  (od godz. 15.oo)

ul. Brokoffa i Willmanna – Ks. Jarosław

ul. Zielna – Ks. Andrzej

ul. Nadrzeczna – Ks. Jerzy

Ks. Proboszcz – dyżur w parafii

Czytaj więcej...

W dniu 10 listopada 2017 dzieci z naszego  przedszkola  Szkoły Podstawowej w Krzeszowie przyszły odwiedzić  groby na cmentarzu przy Bazylice i przyniosły znicze, aby w tym miesiącu listopadowym uczcić pamięć tych, którzy przyczynili się do powstania tak przepięknej Bazyliki i kościoła Św. Józefa jak również tym, którzy  przez wieki opiekowali się  tymi obiektami.

Czytaj więcej...

11 listopada 2017

"Dzień św. Marcina jest też dniem odzyskania przez Najjaśniejszą Rzeczpospolitą niepodległości po 123. latach zaborczej niewoli. Święty ten uważany jest za patrona żołnierzy i rycerzy, a więc także rycerzy polskiej sprawy wybicia się na niepodległość."

Czytaj więcej...

6 sierpnia 2017

       Kościół pw. św. Wawrzyńca w Krzeszówku

W niedzielę 6 sierpnia, w Święto Przemienia Pańskiego, w Krzeszówku w kościele filialnym należącym do parafii Krzeszów odbyła się uroczystość odpustowa ku czci św. Wawrzyńca (10.08). Mszy św. odpustowej przewodniczył ks. dyrektor Robert Ryndak ze Zgromadzenia Księży Michalitów z Miejsca Piastowego w archidiecezji przemyskiej.

Czytaj więcej...

Uroczystości w Sanktuarium Krzeszowskim 30 lipca 2017 roku

Aby wyjechać na misje z MIĘDZYNARODOWYM WOLONTARIATEM DON BOSCO musisz być pełnoletni i mieć nie więcej niż 35 lat. Aby wyjechać na misje krótkoterminową (do trzech miesięcy) musisz mieć skończone 18 lat. Aby wyjechać na misje długoterminowe (do 12 miesięcy) musisz mieć skończone 21 lat. 

Czytaj więcej...