12 NIEDZIELA ZWYKŁA - rok C

Krzeszów, dnia 23 czerwca 2019 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedziele na godz. 16.30, natomiast w ciągu tygodnia zapraszamy na godz. 18.00 wraz z procesją Eucharystyczną po Placu Klasztornym (do piątku włącznie)

2. Dzisiaj na Mszy św. O godz. 10.00 pożegnamy Ks. Jarosława , który od jutra będzie wikariuszem w Parafii SULIKÓW k/Bogatyni. Natomiast nowego wikariusza, ks. Marcina powitamy w przyszłą niedzielę o 10.00

3. Jutro 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Ewangelisty.

4. W czwartek 27 czerwca przypada 142. Rocznica Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

5. W sobotę 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła głównych patronów naszej Legnickiej Diecezji. Do katedry legnickiej na godz. 12.00 zapraszamy na V Rocznicę Ingresu Ks. Bp Zbigniewa Kiernikowskiego.

6. Zapraszamy Wszystkich Parafian oraz Pielgrzymów do modlitwy w kościele na górze Św. Anny w każdy piątek o godz. 16.00.

7. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w niedzielę 14 lipca br. Zapisy w Zakrystii.

8. Przypominamy, że przy naszym Sanktuarium czynny jest w każdą Sobotę i Niedzielę punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin.

9. Serdecznie zachęcamy Parafian, szczególnie zaś młodzież, do wzięcia udziału w 27.Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w Grupie 2 Jeleniogórsko-Kamiennogórskiej. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.

10. W piątek 28 czerwca - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Główna uroczysta Msza św. z procesją po Placu Klasztornym o godz. 18.00. Zapraszamy Parafian oraz Pielgrzymów. Prosimy dzieci do sypania kwiatków.

11. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy w naszym Sanktuarium Letnie Koncerty Organowe. Każdego dnia koncerty w wykonaniu studentów i absolwentów Wyższych Akademii Muzycznych z Wrocławiu, Poznaniu oraz z Warszawy o godz. 11.00 i 13.00 w Bazylice; w soboty w kościele św. Józefa o godz. 19.00. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

12. Zachęcamy do kupowania i czytania najnowszej prasy katolickiej.

13. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu wyjątkowo będzie czynna w poniedziałek od16.00 o 17,30 oraz w sobotę od godz. 8.00 do 9.00

14. Z powodu tzw. „gazowania kościoła” św. Wawrzyńca w Krzeszówku Msze św. przez dwie niedzielę 14 i 21 lipca będą odprawiane w Świetlicy Wiejskiej w Krzeszówku o godz. 9.00

Wszystkim Pielgrzymom i Turystom odwiedzającym Krzeszowskie Sanktuarium oraz Czcigodnym Parafianom - życzymy wiele dobra oraz nieustannej opieki Łaskawej Pani na rozpoczęcie Wielkich Wakacji. Szczególne życzenia kierujemy do dzieci i młodzieży. Pamiętajcie, że nie ma Wakacji od Pana Boga; pamiętajcie o obecności na Mszy Świętej w każda niedzielę i święta.