20 NIEDZIELA ZWYKŁA

Krzeszów, dnia 18 sierpnia 2019 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Od czwartku 22 sierpnia rozpoczynają się Dni Młodych w Legnickim Polu. Zapraszamy młodzież z naszej parafii do wzięcia udział w tym religijnym spotkaniu naszej Legnickiej Diecezji.

2. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do Kaplicy Loretańskiej: od godz. 7.30 do 12.00

3. Koronka do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30 w kościele św. Józefa; w środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Łaskawej o godz. 17.30 do Bazyliki.

4. Trwają jeszcze Koncerty Organowe w Sanktuarium: w Bazylice o godz. 11.00 i 13.00 natomiast w kościele św. Józefa w każdą sobotę o godz. 19.00.

5. Informujemy, że tegoroczny Nowy Rok Szkolny rozpocznie się w poniedziałek 2 września Mszą św. o godz. 8.00 rano w Bazylice. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców. Prosimy, by uczniowie wcześniej skorzystali z sakramentu Pokuty i Pojednania.

6. Zachęcamy do czytania najnowszej prasy katolickiej. Szczególnie zapraszamy do czytania Tygodnika „Niedziela” oraz Tygodnika „Gość Niedzielny” – edycji legnickiej.

7. Serdecznie dziękujemy młodzieży i dorosłym za pomoc w Wielkim Odpuście ku czci Wniebowzięcia NMP. Niech Łaskawa Pani Krzeszowska wszystkim Dobrodziejom wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień życia.

8. Życzymy wszystkim Pielgrzymom i Turystom oraz naszym Parafianom wiele radości i pokoju na rozpoczęty tydzień. Życzymy Państwu nieustannej opieki Łaskawej Matki z Krzeszowskiego Sanktuarium.