Jesteśmy bardzo szczęśliwi i spieszymy z informacją. We wrześniu tego roku Wratislavia Cantans zawita do Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie. W murach Kościoła Klasztornego tym razem wystąpi Grecki Chór Bizantyjski. Bilety dostępne są na www.bilety.nfm.wroclaw.pl.

Czytaj więcej...

 Zbiórka na cele misyjne trwa od 2.09 do 10.09.2019 r. do godz. 14.00.
Miejsc zbiórki: Placyk obok "Domu Gościnnego Opata"

Czytaj więcej...

Pielgrzymka samolotem - 8 dniowa (12.10-19.10.2019)
KUTAISI – BATUMI – GELATI – UPLISTSIKHE – TBILISI – KACHETI – SIGNAGI – MCCHETA – KAZBEGI – GERGETI – ANANURI – GORI – KUTAISI

Zobacz szczegóły

Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich w Krzeszowie odbędzie się w ostatnią sobotę stycznia oraz drugą i czwartą sobotę lutego 2019 roku

Dla par, które szukają nauk przedmałżeńskich w innym terminie polecamy spotkania prowadzone przez "Spotkania małżeńskie". Terminy tutaj.

Nasz cykl nauk przedmałżeńskich wygląda następująco. Spotykamy się w trzy soboty co dwa tygodnie w Obsłudze Pielgrzyma w Krzeszowie. Spotkania trwają od 9:00 do 15:00, a poprowadzą je księżą i doradcy życia rodzinnego.

Podczas katechez staramy się w sposób jasny i przystępny przedstawić zagadnienia związane z miłością, płciowością, małżeństwem i rodziną. Katechezy dają też szansę na lepsze poznanie się przyszłych małżonków oraz poznanie dobrych zasad komunikacji w małżeństwie i rodzinie. Uczestnicy katechez otrzymają zaświadczenie niezbędne do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Czytaj więcej...

od poniedziałku 4 kwietnia 2016 roku

Już od pięciu lat w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie organizowane są dwa razy w roku Jerycha Różańcowe. Chcemy nadal dziękować za otrzymane łaski w Roku Miłosierdzia, ogłoszonym przez papieża Franciszka i prosić o potrzebne łaski dla Kościoła Świętego oraz dla każdej polskiej rodziny.

Czytaj więcej...