15.08.2017, Krzeszów

Program:

Czytaj więcej...

26 lipca 2017 roku

Rozpoczęły się Wielkie Wakacje, a w naszej Diecezji legnickiej wyrusza Jubileuszowa 25.Piesza Pielgrzymką z Legnicy do Częstochowy. Nasze dwa dekanaty kamiennogórskie przyłączają się do Grupy nr 2, która rozpocznie pielgrzymowanie trzy dni wcześniej.

Czytaj więcej...

 

Msze Święte na Górze św. Anny w Krzeszowie
od 9 czerwca do 6 października 2017 roku
w każdy piątek o godz. 16.00

Odpust ku czci św. Anny
w niedzielę 23 lipca 2017 roku o godz. 15.00

Czytaj więcej...

8 września  – 17 września 2017 r.

Kustosz Sanktuarium zaprasza na autokarową pielgrzymkę szlakiem Narodowych Świętych, Wieszczów i Sanktuariów

Krzeszów – Głogów – Gietrzwałd – Kowno – Wilno – Lida - Mińsk – Grodno – Szymanów – Niepokalanów

Plan Pielgrzymki:

Czytaj więcej...

od poniedziałku 4 kwietnia 2016 roku

Już od pięciu lat w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie organizowane są dwa razy w roku Jerycha Różańcowe. Chcemy nadal dziękować za otrzymane łaski w Roku Miłosierdzia, ogłoszonym przez papieża Franciszka i prosić o potrzebne łaski dla Kościoła Świętego oraz dla każdej polskiej rodziny.

Czytaj więcej...

Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich w Krzeszowie odbędzie się na przełomie lutego i marca 2018 roku.

Dla par, które szukają nauk przedmałżeńskich jeszcze w tym roku polecamy spotkania prowadzone przez "Spotkania małżeńskie". Terminy tutaj.

Nasz cykl nauk przedmałżeńskich wygląda następująco. Spotykamy się w trzy soboty co dwa tygodnie w Obsłudze Pielgrzyma w Krzeszowie. Spotkania trwają od 9:00 do 15:00, a poprowadzą je doradcy życia rodzinnego oraz księża parafii w Krzeszowie.

Podczas katechez staramy się w sposób jasny i przystępny przedstawić zagadnienia związane z miłością, płciowością, małżeństwem i rodziną. Katechezy dają też szansę na lepsze poznanie się przyszłych małżonków oraz poznanie dobrych zasad komunikacji w małżeństwie i rodzinie. Uczestnicy katechez otrzymają zaświadczenie niezbędne do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Czytaj więcej...