Sanktuarium w Krzeszowie znalazło się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2016. Serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów. 

Zagłosuj tutaj!

Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na aktualny rok, organizowany przez portal PolskieSzlaki.pl. Rozpoczęła się już piąta edycja Top Atrakcji, w której Internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2016! - Dodatkowym celem plebiscytu jest zachęcenie Internautów do tego, aby ruszyli się z kanapy i już teraz rozpoczęli sezon turystyczny 2016! - zapewnia Anna Piernikarczyk, redaktorka portalu PolskieSzlaki.pl.

Głosować może każdy Internauta, bez rejestracji, a na głosujących w Finale będą czekały nagrody! To Internauci zdecydują, które atrakcje turystyczne w tym roku staną się najchętniej wybieranymi obiektami podczas letnich wyjazdów.

Plebiscyt Top Atrakcje organizuje redakcja portalu PolskieSzlaki.pl. To popularny, opiniotwórczy portal turystyczny opisujący atrakcje w Polsce. Obecnie odnaleźć w nim można aż 7 tys. miejsc z bogatą galerią zdjęć, a liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 20 tys. osób/dzień. Prócz opisów atrakcji i szlaków turystycznych odnaleźć w nim można również fotorelacje Krajtroterów i bardzo prężnie działające Forum.