II Pielgrzymka Rzemieślników odbędzie się 19 marca 2019 roku w zabytkowych murach Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie. Program tegorocznego spotkania upłynie w modlitwie i integracji, a uatrakcyjniony będzie wykładem historyczno-edukacyjnym i możliwością zwiedzenia specjalnej trasy "Śladami Budowniczych". 

Serdecznie zapraszamy więc wszystkich dolnośląskich rzemieślników i nie tylko!

Zaproszenie - Pielgrzymka Rzemieślników 2019 (do pobrania)

Cały program tegorocznej pielgrzymki dostępny jest do pobrania w powyższym zaproszeniu. Został on przygotowany w taki sposób, aby każdym punktem mocno nawiązywać do charakteru naszego spotkania. Łączymy więc modlitwę, ze zdobywaniem nowej wiedzy, dajemy możliwość wymiany doświadczeń, długich rozmów i integracji. 

Zachęcamy do uczestnictwa w zwiedzaniu „Śladami Budowniczych”, jest ono skierowane bezpośrednio do uczestników II Pielgrzymki Rzemieślników. Uczestnikom zwiedzania przypisani zostaną przewodnicy, którzy w ok. 1,5-godzinnych przejściach oprowadzą grupy po obiektach i miejscach wpisujących się w tematyczny charakter spotkania. Poczynając od Studni Książęcej, uczestnicy zobaczą niedostępne miejsca opactwa, takie jak klasztorne podziemia czy strychy, na wieży widokowej kończąc.

Bilety na zwiedzanie można nabyć przed przyjazdem, korzystając z naszego sklepu internetowego www.sklep.opactwo.eu lub na miejscu w Biurze Obsługi.

Wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostępne są pod nr +48 75 742 32 79 (Biuro Obsługi).

 
JT