Fundacja „Europejska Perła Baroku” ogłasza rekrutację na stanowisko
przewodnik turystyczny.

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy oprowadzaniu turystów (indywidualnych oraz grup zorganizowanych) po obiektach Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie.

Wymagania: komunikatywność, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych, zainteresowanie turystyką i historią regionu, dyspozycyjność, entuzjazm. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy pracę w najpiękniejszym miejscu Dolnego Śląska, w zgranym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji. Zapewniamy możliwość rozwoju, atrakcyjny system wynagrodzeń oraz elastyczne godziny pracy.

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów – rozmowy kwalifikacyjnej oraz ukończenia bezpłatnego kursu przewodnickiego. W ramach przygotowań osobom chętnym do pracy na ww. stanowisku zapewniamy dostęp do materiałów edukacyjnych i możliwość uczestnictwa w zwiedzaniu z obecnymi przewodnikami.

Osoby zainteresowane prosimy o napisanie w kilku zdaniach informacji o sobie oraz o tym dlaczego chciałyby podjąć pracę przewodnika. List wraz z danymi kontaktowymi oraz zdjęciem proszę przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na adres:

Fundacja „Europejska Perła Baroku”
Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów
(z dopiskiem „praca – przewodnik turystyczny”)

Listy należy składać do dnia 31 stycznia 2019 roku, do godz. 16:00. Uprzejmie informujemy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi osobami.

W przypadku dodatkowych pytań dot. rekrutacji zachęcamy do kontaktu.
Osoba kontaktowa - Jacek Trybuła, tel. 739 078 318, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"